ŞİRKET HAKKINDA

HERCU şirketi her müşterinin isteklerine uygun olarak 1.4 tondan 65 tona kadar forklift ve elektrik kamyon üretimi yapan dünyada on şirketten biridir. Şirket tam servis hizmeti sunarken vadeli satış, üretilen makineler için yedek parçaları ve eskilere karşı yenileri vermektedir.

HERCU JSC is one of the ten companies worldwide that manufactures forklift trucks and electrocars

Hercu şirketi Plovdiv şehrinde 1991 yılında kurulan Bulgaristan ve Doğu Avrupa’da forklift ve elektrik kamyon üretimi yapan ilk özel şirkettir. Şirket yükleme kapasitesi ve kaldırma yükekliğine göre en geniş yelpaze forklift ve elektrik kamyon üretimi yapmaktadır. Ürün ve hizetmeriyle Hercu şirketi müşterilerine kaliteyle bağlantılı olarak işlevsellik, teknik parametreler, güvenirlik, hızlı servis ve en iyi fiyat arasında dengeleme sağlamaktadır. Geliştirme, imalât ve test gibi tüm ana faliyetler Hercu şirketinde yapılmaktadırlar.

Hercu şirketi 1.4 tondan 65 tona kadar kaldırma yüksekliği 2800 mm den 10 000 mm kadar olan tüm kendi makinelerine 3 yıldan 4 yıla kadar veya 3000 den 4000 çalışma saati garanti servisi sunmaktadır.

Hercu forkliftleriyle elde ettikleriniz:
1. Faaliyetinizde esneklik
2. Uzmanlaşma – tek tür faaliyet veya belirli bir işte
3. Orantılık – faaliyetinizdeki teknolojik sürecin tim birimlerinize eşit geçirgenlik imkânı sağlar
4. Paralellik – üretim sürecin müstakil kısımlarının aynı zamanda gerçekleştirilmesini sağlar
5. Süreklilik – ürününüz imâlat sürecin tüm safha ve işlemlerinden en kısa dolaşım yolunun sağlar
6. Uyumluluk – üretim kapasitesinin düzgün yüklenmesi 

Tüm forklift ve elektrik kamyon türleri 1991, 1994, 1996, 1997, 1999, 2001 ve 2007 yıllarında yapılan ünlü uluslararası fuarlarda altın madalya almışlardır.

Ürün portföyu mevcu ve gelecekti müşterilerimizin tüm mümkün şartlarını yerine getirmek ve farklılık elde edilmesi amacıyla geliştirilmiştir.

TOP