HABERLER

Hercu şirketinde üretilen en yeni forkliftler yük kapasitesi 10 ton ve 12 ton olan CONDOR serisi forkliftler ve yük kapasitesi 20 tondan 40 tona kadar olan HERCU serisidir. Farklı kaldırma yüksekliklerinde üretilirlerken unsur ve parçalarının büyük bir bölümü yüksek kaliteye sahip ve ithaldirler. Bu forkliftler Bulgaristan için benzersizdirler.
Uluslararası 2008 Plovdiv son bahar teknik fuarındaki katılımında Hercu şirketi firmamızın en yüksek kapasiteye sahip seri olan - HERCU türünden tekrar yeni bir model forklift sundu. Sunulan forklift 16 tonluk olup ağır sanayide kullanılmaktadır. Bu forklift ile firmamız Bulgar ve Doğu Avrupa piyasasında bu sınıf makinelerinin tek üreticisi olan lider konumu korudu.
  • Kendi yapıcı faaliyeti sayesinde 2006 yılı Eylül ayından itibaren Hercu şirketi yalnız Bulgaristan piyasası için değil de diğer ülkeler için de yeni benzersiz bir forklift üretimine başladı. Bu model CONDOR 100.40D olup bununla şirket Plovdiv şehrindeki 63cü Uluslararası teknik fuarı ‘Son bahar’ 2007 katılıp diploma ve altın madalya kazanmıştır. Bu model fuar ziyaretçileri arasında oldukça büyük bir ilgi uyandırdı. Bu forklift en yüksek sınıf forkliftlerin kapasite imkânlarını ve orta sınıf forkliftlerinin maaliyetini bir araya getirir. Bu ise piyasada bu modele münhasır avantajlar verir. Müşteriler sektördeki fiyattan 20% daha düşük fiyatta bu forklifti satın alabilirler.

 

TOP